Výher už máte dost! Sudí okradl Celtic skandálním verdiktem

Celtic Glasgow se před víkendovým kolem pyšnil bilancí 29–3–0 a zdá se, že si rozhodčí řekl: „Výher už máte dost!“

Již jistý skotský mistr vedl na hřišti Ross County v 88. minutě 2:1. Pak ale Nizozemec Alex Schalk, který byl na hřišti pouhé čtyři minuty, předvedl v pokutovém území zoufalý teatrální pád.

Rozhodčí zcela nepochopitelně odpískal ve prospěch domácích skandální penaltu:

Simulant Schalk se po téhle divadelní etudě ani nemůže bránit kouzelnou formulí „kontakt tam byl“. Erik Sviatchenko se jej skutečně ani nedotkl.

Liam Boyce vyrovnal na konečných 2:2 a Celtic si tak připsal čtvrtou remízu v letošní ligové sezoně.

V tabulce má před druhým Aberdeenem sice náskok úctyhodných 24 bodů, jenže tahle krádež fotbalisty stejně zamrzela.

I proto si nejspíš v samotném závěru frustrovaný Scott Brown vylil svoji zlost na jednom ze soupeřů a dostal červenou kartu:

Slovácko se vysmálo Plzni! Co si myslí o penaltě na Zemana?

Plzeňský letec Krmenčík! Pro penaltu si chtěl skočit po 1 minutě hry!