Ošklivé zranění Poláka. Řízný bek skončil po hitu Orpika v bolestech

Toronto se v zápase play-off NHL představilo na ledě Washingotnu a český obránce Roman Polák nebude mít na utkání dobré vzpomínky.

Šest minut před koncem druhé třetiny nahazoval puk do útočného pásma, když jej tvrdým hitem poslal k ledu bek Capitals Brooks Orpik:

Polák si při těžkém pádu poranil pravé koleno (a možná navíc i kotník), svíjel se bolestí a za pomoci spoluhráčů opustil hrací plochu.

Tyhle záběry nevypadaly vůbec dobře…

„Sezona pro něj skončila, samozřejmě je to pro nás nešťastné,“ prohlásil trenér Mike Babcock.

Pro českého beka to byly smolné minuty. Jen o chvíli před tím totiž lehce tečoval střelu Johna Carlsona, která skončila v brance:

Přísný Karlsson seřval spoluhráče, pak mu poslal přihrávku snů!

Plekanec v závěru rozjásal arénu! Montreal otočil souboj s NY Rangers

Rozhodl Kapanen

Souboj Capitals a Maple Leafs opět dospěl do prodloužení. Tentokrát se z vítězství radovali hráči Toronta, když v čase 91:53 rozhodl útočník Kasperi Kapanen:

Ztracená hůl Carlson stála Washington celý zápas. Stav série je 1:1.