Brutální srážka s Pulkrabem? Rosa teď ukázal foto i smysl pro humor!

Jihlava v sobotu večer překvapivě zdolala Spartu, která zoufalým výkonem darovala po velké chybě domácím vítězný gól a zaslouženě odjela zpět do Prahy bez bodů.

Na důležité 3 body však nebude mít příliš dobré vzpomínky obránce domácích Antonín Rosa.

V 9. minutě zápasu se totiž hrozivě srazil ve vzduchu hlavou s mladým útočníkem Pražanů Matějem Pulkrabem. Sudí Marek okamžitě přerušil hru a přivolal lékaře:

Zatímco zkrvavený Pulkrab nakonec od ošetřovatelů dostal zelenou a s ovázanou hlavou utkání dohrál, Rosa ležel na trávníku dlouhé dvě minuty.

Ze hřiště nakonec odešel po svých, ale se zlomeným nosem a prokousnutým jazykem. Nahradil jej Lukáš Zoubele, který nakonec se svými spoluhráči dovedl utkání do vítězného konce.

To chceš!

Rosa je známý svým smyslem pro fair-play a od nynějška i pro humor – v neděli ráno zveřejnil na svém Instagramu svůj nový vzhled, jeho obličej teď zdobí sešitý, krvavý a nateklý nos.

K fotce přidal výstižný vzkaz: „To chceš! Díky všem za přání.“

To chces!??? Diky vsem za prani??

Příspěvek sdílený Antonin Rosa (@tonyasek),

Pulkrab si vzpomněl na Rostov

Pro Sparťana Pulkraba, který se v hlavičkovém souboji dostal pod Rosu a trefil jej, to nebyl první podobný moment.

Před dvěma měsíci se podobně bolestivě zranil v odvetě Evropské ligy proti Rostovu a takhle zle mu oteklo oko:

Naštěstí snad oba fotbalisté budou brzy v pořádku, zdraví je přeci jenom důležitější než všechny fotbalové výsledky na světě.

[blog_program_info id=“13401302″]

Prostřednictvím O2 TV si můžete zpětně přehrát i sobotní souboj Mladé Boleslavi s Bohemians (1:1):

[blog_program_info id=“13404669″]

V neděli můžete živě sledovat souboj vedoucí Plzně se Slováckem:

[blog_program_info id=“13425275″]

V pondělí odpoledne Slavii prověří Hradec Králové. Zápas můžete sledovat živě na O2 TV Sport nebo O2 TV Fotbal.