Vzkaz přísného ZLATANA: Tohle řekl spoluhráčům po vstřeleném gólu!

Remíza na hřišti Anderlechtu Brusel 1:1 dává Manchesteru United výhodnější pozici do domácí odvety a dobrou šanci na postup do semifinále Evropské ligy.

Nechytatelná vyrovnávací hlavička Leandra Dendockera 5 minut před koncem zápasu ale Rudé ďábly musela pořádně rozladit – především manažera Josého Mourinha.

A zklamaný musel být také hvězdný útočník Zlatan Ibrahimovič, jelikož spoluhráči nedbali jeho varovných slov v prvním poločase po vstřeleném gólu.

Ve 36. minutě z velkého úhlu dorazil do sítě balon Henrikh Mkhitaryan, čímž otevřel skóre a zaznamenal pro United klíčový gól.

Zatímco ostatní hráči se radovali, Zlatan se projevil jako rozený lídr a požadoval od svého týmu víc, což zachytily i televizní kamery:

Ke klubku oslavující hráčů přiběhl švédský útočník s přísným výrazem ve tváři a jasným vzkazem: „Musíme víc makat, chlapi!“

[blog_program_info id=“13404667″]

Přečtete si taky: Ikona United: Pogba není jako Messi a Ronaldo. On bude lepší!

Manchester nehrál zrovna nejlépe a Zlatanovi bylo jasné, že držet ještě hodinu nejtěsnější náskok by bylo velmi ošidné. Proto jako rozený lídr burcoval spoluhráče k ještě lepším výkonům, čímž si vysloužil také obdiv od fanoušků.

„Je zřejmé, jaký vliv Ibrahimovič na tým má. Ihned po vstřeleném gólu rozdává pokyny.“

„Přesně proto je Zlatan vítězný typ, United sotva dají gól a jediné, co on řekne: musíme víc makat. Přesně proto je lvem!“

Nepřál by si takového hráče v týmu každý trenér?

Fanoušci United mohou už jen netrpělivě očekávat, kdy dostane populární Švéd kapitánskou pásku.