SESTŘIHY: Cristiano RONALDO skolil Bayern! Real veze z Mnichova výhru. Nechyběla penalta i červená karta!

Bayern – Real 1:2

[blog_program_info id=“13405185″]

Středeční souboj velkoklubů rozjeli lépe domácí, kteří se navíc mohli opřít o skvělého Manuela Neuera. To by ale na hřišti musel chybět držitel Zlatého míče.

Do vedení domácí poslal Arturo Vidal.

Na konci prvního poločasu dostal Chilan ještě šanci navýšit náskok Bayernu, když sudí nařídili kontroverzní pokutový kop za domnělou ruku Daniho Carvajala. Jeho střela ale mířila hodně mimo.

Na jeho nevydařenou penaltu se hned vyrojilo množství vtípků.

Hvězdný Portugalec si ale všechnu smůlu vybral v prvním poločase. Na začátku druhé části vrátil svůj tým do hry a Bílý – i když tentokrát vlastně Černý balet – vyrovnal na 1:1.

Po hodině hry se navíc během tří minut vykartoval Javi Martínez. A hádejte, proti komu v obou případech hřešil?

Ronaldo nechyběl ani u vítězné branky. V 76. minutě se proti Neuerovi prosadil podruhé.

Slavný Portugalec si tak může odškrtnout další pokořenou metu. V Evropě se po dnešku prosadil hned stokrát!

Od dalších gólů uchránil Bayern fantastický Manuel Neuer, který vychytal Ronalda i jednoruč.

Na zvrat ale Bavoři neměli síly. A v odvetě to budou mít hodně těžké.

Atlético – Leicester 1:0

Vítězně do čtvrtfinále vkročil také druhý madridský klub Atlético. V zápase s Leicesterem ale na domácím hřišti zvládlo jen jediný gól. A to ještě z chybně nařízené penalty. K faulu Marka Albrightona na Antoina Griezmanna sice došlo, ovšem vcelku jednoznačně mimo pokutové území.

Každopádně sám Griezmann penaltu bezpečně proměnil a zajistil Atlétiku náskok.

Jenže další branky už Los Colchoneros nepřidali, Odveta v Anglii, která se hraje už příští týden tak zůstává zcela otevřená.

Dortmund – Monako 2:3