Parádní šajtle! Patrik Schick se blýskl povedenou asistencí. Sampdoria výhru ztratila

Český reprezentant Patrik Schick nastoupil podruhé v řadě v základní sestavě Sampdorie Janov, která na svém stadionu hostila Fiorentinu. A znovu byl platným hráčem.

[blog_program_info id=“13260840″]

V 71. minutě za stavu 1:1 přišla Schickova chvíle. Na pravé straně potáhl míč a šikovně mezi dvěma hráči ho pak prostrčil na nabíhajícího Rickyho Álvareze, který nechytatelnou střelou poslal domácí do vedení.

Ribérymu se nelíbilo střídání! Ancelotti ho ale okamžitě zchladil! POLIBKEM!
Narcis RONALDO zašel zase o krok dál! Co nasdílel na sociální sítě tentokrát?
Obranný zákrok sezóny! Savič neuvěřitelně překazil radost Ronaldovi v madridském derby!

Janovští ale výsledek 2:1 udrželi pouze do 89. minuty. Dělbu bodů zařídil Khouma Babacar. Sampdoria zůstává v tabulce Serie A na devátém místě.

Schick je v posledních týdnech k nezastavení. Jeho forma strmě stoupá a zájem o něj projevují velkokluby. Jak dlouho asi v Sampdorii vydrží?