Gólové hody na Letné! Spartě pomohla proti Brnu i hodně sporná penalta!

[blog_program_info id=“13258996″]

Sparta na svého soka vlétla ve velkém stylu. Už v 6. minutě využil signálu z rohu Michal Kadlec. Ten číhal na zadní tyči a s klidem pohotově zakončil míč prodloužený Mariem Holkem.

Ve 30. minutě ale Brno předvedlo jako přes kopírák úplně stejnou věc. Na prodloužený centr z rohu si počkal u zadní tyče Jan Polák.

Pět minut před koncem první půle poslal letenské do vedení kanonýr David Lafata, který se prodral přes gólmana Melichárka.

Gólové hody pokračovaly i ve druhém poločase. Po individuální akci Josefa Šurala a kontaktu s Taščim se pískala penalta, která byla minimálně sporná.

David Lafata ji proměnil a druhým gólem v zápase se dostal na 197 ligových gólů v kariéře, což ho posunulo na 4. místo v historii.

[blog_poll_start][poll id=“593″][blog_poll_end]

Už za 4 minuty ale Brno bylo znovu ve hře. S velkou pomocí sparťanských obránců snížil Boris Tašči na 2:3.

Brno pak mělo na Letné i další šance a při lepší produktivitě mohlo snadno vyrovnat, nebo zápas i otočit.

Nestalo se. Sparta se dočkala první výhry pod novým trenérem Petrem Radou a drží třetí místo o pět bodů před Mladou Boleslaví.

Sestřih zápasu:

Ve druhém nedělním zápase ePojisteni.cz ligy porazil Jablonec na domácím hřišti Zlín 2:0 brankami Ondřeje Mihálika a Mirzada Mehanoviče.

Sledujte unikátní fotbalovou talkshow TIKI-TAKA v pondělí od 20.00 na O2 TV Sport!