Neymar oslabil Barcelonu! Jak zbytečně se nechal vyloučit v Málaze?

Tohle byla vážně zbytečnost!

Barceloně to v Málaze vůbec nešlo. Místo toho, aby využili zaváhání vedoucího Realu v domácím madridském derby s Atlétikem, prohrávala Katalánci od 32. minuty 0:1, když se po skvěle sehraném brejku prosadil Sandro Ramirez.

Ve druhém poločase navíc další vrásky na čele trenéra Luise Enriqueho přidělal Neymar. V první půli dostal žlutou kartu za bizarní přestupek. Přímo před soupeřem, který se chystal rozehrát přímý kop, si začal zavazovat tkaničku.

Po přestávce pak za nešetrný zákrok téměř u rohového praporku na útočné polovině viděl druhou žlutou a tím pádem červenou.

Oslabený tým už se skóre pohnout nedokázal. Naopak v 90. minutě přidal ještě druhý gól Jony.

Že už je to pro Barcelonu až příliš mnoho pohrom najednou? Nenechte se mýlit. Především ironické tleskání při odchodu ze hřiště může Neymarovi přitížit u disciplinárky. A pokud by dostal více než jednozápasový trest, musel by vynechat superprestižní El Clásico. Tradiční souboj s Realem Madrid je na programu 23. dubna.