Vrchol drzosti! Benteke srazil Chelsea do kolen mazáckým gólem

Na Stamford Bridge přijel hostující celek Crystal Palace. Už v 5. minutě otevřel skóre Cesc Fábregas, ale to bylo od domácích vše.

O čtyři minuty později srovnal krok Wilfried Zaha a v 11. minutě se klub, který se nachází v sestupovém pásmu tabulky, dostal zásluhou Christiana Bentekeho do vedení.

Zakončení belgického reprezentanta bylo skutečně drzé a chladnokrevné:

Benteke po odchodu z Liverpoolu, kdy dal deset gólů za celou sezonu, svoji střeleckou potenci příliš nevylepšil. Belgický reprezentant měl před dnešním zápasem na svém kontě devět zářezů. Ale ten dnešní rozhodně stál za to!

Blues po rychle vstřelené úvodní brance doufali v další tři body. Benteke a Zaha jim ale jejich plány zničili a pomohli svému týmu po výsledku 1:2 ke čtvrté výhře v řadě. Crystal Palace má tak namířeno k záchraně v Premier League.

Chelsea i po dnešní porážce zůstává první s náskokem sedmi bodů, když druhý Tottenham zvládl utkání proti Burnley.