Stíhací jízda Plzně přinesla (jen) bod. Připraví Slavia Viktorii o první místo?

Plzeň – Teplice 2:2

Góly padaly až po přestávce. V 50. minutě domácí totálně zpackali roh a po akci Jana Kroba otevřel skóre Marek Červenka:

V 82. minutě zvýšil stav na 2:0 pro Teplice po krásné kombinační akci Jan Vošahlík.

Domácí zvýšili obrátky a 6 minut před koncem zahrávali penaltu.

K pokutovému kopu se postavil Tomáš Hořava a bez problému proměnil a snížil na 1:2:

Tlak domácích sílil a v 88. minutě srovnal stav na 2:2 Marek Bakoš:

Plzeň byla v euforii, měla najednou k výhře blízko a diváci ji hnali kupředu.

K výhře to Viktorka nakonec nedotáhla a fantastický obrat se nekonal.

[blog_program_info id=“13077137″]

Nyní bude Plzeň čekat, jak se k remíze 2:2 postaví v derby pražských „S“ Slavia, která se může dostat na první místo v tabulce. Momentálně ztrácí dva body.

Sledujte derby „S“ na O2 TV Fotbal, O2 TV Sport a O2 TV Free!

V neděli 2. dubna odstartuje speciální studio k derby už ve 13 hodin. Ve speciálním programu se vrátíme k posledním dvěma derby Sparty se Slavií. Vrcholem pak bude přímý přenos utkání Slavia – Sparta z pražského Edenu, které začne v 17.30. Na O2 TV Fotbal se můžete těšit na tradiční výběr kamer i speciální fanouškovský komentář v podání herců Jakuba Štáfka, alias Laviho ze seriálu Vyšehrad, a Vojtěcha Záveského.