Psí derby baví internet: „Molly“ Rosický skóroval, kralovali ale buldočci Slavie

Na tréninkovém hřišti v Edenu to připomínalo módní přehlídku psích oblečků, francouzští buldočci se postarali o neobvyklou předehru nedělného derby.

Oba pražské celky reprezentovaly silné sestavy. Na straně domácích to byli Jiří „Mimi“ Pavlenka nebo Josef „Danny“ Hušbauer. Proti nim se postavilo třeba duo David „Molinka“ Lafata a Tomáš „Molly“ Rosický. Nechyběla ani rozhodčí Róza:

Spolu jsme silnější: Slavia a FRBUL

V rámci spolupráce SK Slavia Praha a občanského sdružení FRBUL, jsme připravili videoklip, kterým bychom rádi zábavnou formou upozornili na problém tzv. množíren a chovu psů v rozporu se zákony České republiky. Patronem spolupráce je Jiří Pavlenka, majitel francouzského buldočka. VÍCE INFORMACÍ naleznete zde: http://slavia.cz/clanek.asp?id=Spolu-jsme-silnejsi-Slavia-a-FRBUL-14547

Zveřejnil(a) SK Slavia Praha dne 29. březen 2017

Ptáte se na výsledek? Sešívaní zvítězili 4:1, za Spartu kosmeticky upravil skóre „Molly“ RosickýTen opravdový však v neděli na zelený pažit kvůli zranění nevyběhne…

Přečtěte si taky: Derby „S“ okomentuje na O2 TV Fotbal Lavi! Kde všude se dá velký zápas sledovat?

Video nemělo širokou veřejnost jen pobavit, ale také poukázat na problém tzv. množíren a chovu psů v rozporu se zákony České republiky.

V rámci spolupráce občanského sdružení FRBUL se Slavia rozhodla podpořit charitativní projekt a pomoci jim získat finance na záchranu a léčbu psů z množíren. Sešívaní věnují do dražby dres s podpisy celého A-týmu, patronem akce je brankář Jiří Pavlenka.

Sledujte derby „S“ na O2 TV Sport, O2 TV Fotbal a O2 TV Free!

V neděli 2. dubna odstartuje speciální studio k derby už ve 13 hodin. Ve speciálním programu se vrátíme k posledním dvěma derby Sparty se Slavií. Vrcholem pak bude přímý přenos utkání Slavia – Sparta z pražského Edenu, které začne v 17.30. Těšit se můžete na tradiční výběr kamer i speciální fanouškovský komentář v podání herců Jakuba Štáfka, alias Laviho ze seriálu Vyšehrad, a Vojtěcha Záveského.

[blog_program_info id=“13084152″]

[blog_program_info id=“13084156″]

Kromě O2 TV Sport a O2 TV Fotbal můžete derby pražských S vidět také na O2 TV Free, kde vysílání stojí pouhou 1 Kč.

Jak naladit O2 TV Free zjistíte ZDE!

[blog_poll_start][poll id=“576″][blog_poll_end]

Foto: reprovideo Facebook SK Slavia Praha  (pol)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru