Frajer Cristiano RONALDO oslavil 70! Dvěma góly spláchl Maďary! Jak se trefil z přímáku?

Loni létě vyhrál s Portugalskem mistrovství Evropy, teď táhne mužstvo na světový šampionát do Ruska. V kvalifikaci proti Maďarsku se Cristiano Ronaldo trefil dvakrát.

[blog_program_info id=“12893955″]

Na trápení z Eura, kde pozdější šampioni s Maďary ve skupině remizovali 3:3, dali Portugalci zapomenout už v prvním poločase.

Nejdřív povedenou kombinaci zakončil zblízka do odkryté branky André Silva.

Pak už přišly Ronaldovy chvíle. Ještě před přestávkou napřáhl z dálky a trefil se opravdu náramně.

Iniesta šokoval fanoušky Barcelony! Co znamenalo jeho „Hala Madrid!“ na Facebooku?

Po změně stran pak hvězda Realu Madrid upravila na konečných 3:0 z trestného kopu.

Byl to Ronaldův 70. gól za národní tým ve 137. zápase.

Stal se teprve druhým fotbalistou, kterému se podařilo nasbírat více než 100 zápasů a alespoň 70 branek. Tím prvním byl německý bombarďák Miroslav Klose.

Sestřihy ze sobotních kvalifikačních zápasů si můžete pustit v O2 TV!

[blog_program_info id=“12893956″]

Kvalifikační zápasy o MS 2018 můžete v O2 TV v přímých přenosech sledovat i v neděli!