Euforie u Lvíčat! Jak supertalent Václav Černý zvládl se Slováky hattrick za poločas!

Už je zpátky ve formě? Talentovaný Václav Černý nasázel v přípravném utkání jednadvacítky Slovákům za poločas parádní hattrick.

Ajaxu Amsterdam momentálně hraje pouze za rezervu, dlouho ho v letošní sezoně trápila bolest zad. Český supertalent Václav Černý se ale podle všeho dostává zase do formy.

V přípravném utkání české jednadvacítky proti Slovensku se šikovný záložník blýskl hattrickem za poločas!

Lvíčata pod vedením trenéra Vítězslava Lavičky pokračují v přípravě na letní mistrovství Evropy v Polsku. Tam se probojoval také slovenský výběr, který vede český kouč Pavel Hapal.

V Karviné však měla jasně navrch česká Lvíčata. Černý se poprvé prosadil střelou zpoza pokutového území v 10. minutě.

Buffon šokoval. Kariéru chce ukončit hlavičkou jako Zidane! Jaký milník překoná?
Pomohli rozhodčí? Argentině je to jedno a velebí MESSIHO! Jakého strašáka sestřásl?

Druhý gól potom přidal příbramský Zdeněk Linhart. Ke konci poločasu si ale dvakrát vzal znovu slovo Černý.

Češi vyprovodili Slováky do poločasu s výsledkem 4:0. Brzy po přestávce snížil díky tečované střele Pavol Šafranko.

Utkání můžete sledovat prostřednictvím O2 TV!