Brazilci tvrdě rozstříleli Uruguay! Neymar krásně loboval, hattrick dala nečekaná hvězda!

Brazílie se významně přiblížila postupu na fotbalové mistrovství světa 2018, které se bude hrát v Rusku.

Pomohla jí výhra 4:1 v Uruguayi. Šlágr jihoamerické kvalifikace ozdobily krásné góly.

[blog_gallery id=“48909″ style=“block“]

Král jesliček Neymar pohořel! Jak si ho vychutnal trenér Brazílie Tite?
Do naha! Fanoušek anglické repre vymyslel originální způsob fandění! Přidají se i TYTO fanynky?
Ty jsi chuj! Co provedl spoluhráč z repre Hamšíkovi, že dostal takový vzkaz?!

Domácí Uruguay, která se musela obejít bez potrestaného Luise Suáreze z Barcelony, vedla v Montevideu od 9. minuty. Zaváhání obránce Marcela a faulu brankáře Alissona proměnil penaltu Edinson Cavani.

Ještě do poločasu však po Neymarově přihrávce krásně vyrovnal Paulinho. Záložník čínského klubu Kuang-čou Evergrande se stal po přestávce nečekanou hvězdou zápasu, protože přidal ještě dvě trefy.

Pohledným lobem se trefil i brazilský kapitán Neymar, jenž v 25 letech načal druhou padesátku reprezentačních gólů.

Vydařená premiéra v „repre“! Talent Jakub Jankto vstřelil parádní gól
Princ Podolski se loučil jako král! Anglii dal parádní banán! Fans připravili luxusní choreo!
Příběhy české ligy VIII: Příbram přichází pár minut před koncem sezony o Ligu mistrů (2000/2001)

Brazílie vede tabulku jihoamerické kvalifikace o sedm bodů před svým posledním soupeřem. Na páté místo, ze kterého se jde „jen“ do baráže už má pět kol před koncem desetibodový náskok.