Slavia neproměňovala šance, z Liberce veze jen remízu! Přijde o vedení v lize?

Ve 21. kole ligy se utkaly týmy s nejlepším a nejhorším útokem. Netrvalo dlouho a Slavia se ujala vedení. Antonín Barák naservíroval přesný centr přímo na hlavu Jaromíra Zmrhala a ten s přehledem skóroval:

Hosté se vedoucím gólem až příliš uspokojili a jejich pasivní hra před koncem prvního poločasu přinesla Liberci vyrovnání. Pět minut před koncem první půle, se krásnou technickou střelou prosadil útočník Ekpai Ubong Moses:

Ve druhém dějství Slavia na svého soka vlétla ve velkém stylu. Do pokutového území létal jeden míč za druhým a Martin Dúbravka byl nejzaměstnanějším mužem na hřišti.

„Bohužel jsme selhali v koncovce,“ mrzelo trenéra Slavie Jaroslava Šilhavého.

Na nerozhodném stavu nic nezměnila ani červená karta libereckého Miloše Bosančiče. I přes drtivý tlak vedoucího celku tabulky se Liberci podařilo uhájit remízový stav 1:1.

[blog_program_info id=“12723091″]

Jak odpoví Plzeň?

Na ztrátu Pražanů může v neděli zareagovat Plzeň. Pokud zvítězí v Karviné, vrátí se do čela tabulky.

Utkání Karviné proti Plzni, které má naplánovaný výkop na 16:30, můžete sledovat živě v multidimenzi O2 TV Fotbal, případně na stanici O2 TV Sport a také bezplatně na O2 TV Free.