SESTŘIHY Ligy mistrů: Jak Monako sestřelilo Manchester City? Leverkusen nenašel recept na Atlético

Monako prošpikované talentovanými mladíky nepříjemně kousalo už v prvním zápase na Etihad Stadium, odkud nakonec přivezlo porážku 3:5.

[blog_program_info id=“12675796″]

Doma se zahryzlo do hvězdného soupeře podobně jako v Manchesteru a už po necelých 8 minutách nakročilo za smazáním dvougólového manka.

Trefil se zázračný mladíček Kylian Mbappé. 18letý mladík si počkal na přihrávku Bernarda Silvy a uklidil míč zblízka do sítě.

Druhou branku přidal znovu po přízemním pasu z levé strany záložník Fabinho.

A tak v poločase šli domácí do šatny už za postupového stavu.

Ten dlouho drželi i po změně stran. Manchester City se ale přece jenom oproti hodně mdlé první půli zlepšil a soupeře začal přehrávat. A nakonec i snížil. Leroy Sané dorážkou a gólem na 1:2 zase strhl postupové váhy na stranu Angličanů.

Jenže nebyl ještě konec. Další talent, 22letý Tiémoué Bakayoko po standardce upravil na 3:1, což byl nakonec konečný a pro Monako postupový stav.

Jediným anglickým týmem ve čtvrtfinále Ligy mistrů tak bude naprosto senzačně Leicester, který v Premier League zápasí jen o záchranu.

Sestřih zápasu:

Ve vašem prohlížeči nejde přehrát toto video.

Šílený příběh! Brankář zabil milenku a nakrmil s ní rotvajlery!!! Teď se vrací z basy a touží po fotbalové slávě

[blog_gallery id=“48146″ style=“block“]

Atlético komplikace nepřipustilo

[blog_program_info id=“12675470″]

Druhý středeční duel mnoho krásy nepobral. Atlético Madrid si s přehledem hlídalo náskok 4:2 z prvního utkání v Německu. Leverkusen zase na velkolepý zvrat neměl. Utkání tak skončilo bez branek.