Nejdřív brutální faul, pak rozhodující gól! Karma a Kováčik zaúřadovali na ledě Sparty!

„Karma je zdarma! “ tak komentoval slovenský server sportky.sk příběh brněnského hokejového obránce Jozefa Kováčika v úvodních dvou zápasech čtvrtfinále play-off na Spartě.

A byl to trefný titulek. V prvním zápase v O2 Areně v pondělí vedla 2:1, když si na Kováčika zcela nesmyslně vyšlápl obránce Richard Nedomlel. Ten se zrovna vracel z trestné lavice a zezadu obránce Komety poslal k ledu.

Hokejový Řepka! Štich z Boleslavi neustál vyloučení! Zaútočil na rozhodčího a rozsekal hokejku
SESTŘIHY Ligy mistrů: Leicester je senzačně ve čtvrtfinále, Juventus posunul dál Dybala
Rebel „Lavi“ řádil v TIKI-TAKA! Vízek mu prorokuje soud, Škodovi bude platit alimenty!

Od rozhodčího vyfasoval Nedomlel trest na pět minut plus do konce utkání. Od disciplinárky pak další tři zápasy k tomu. Navrch Sparta ztratila dvougólové vedení a prohrála první duel série 2:3.

Kováčik se po ošetření a krátké pauze na střídačce do hry v pondělí vrátil. Na úterní duel už byl připraven v plné síle.

V prodloužení pak přišla chvíle na jeho odplatu. Slovák v 64. minutě napřáhl od modré čáry a rozhodl o další výhře Komety 3:2!

Brňané už vedou v sérii 2:0! Inu, karma je zdarma…

Zápasy hokejového play-off můžete sledovat v O2 TV!