Kristýna Plíšková měla Cibulkovou na raketě, ale zápas nedotáhla. Její sestra vytáhla ránu dne! (Program O2 TV Tenis na pondělní večer a noc)

Hodně blízko k veliké senzaci byla na turnaji WTA v americkém Indian Wells česká tenistka Kristýna Plíšková.

Doslova na lopatě měla nasazenou pětku, Slovenku Dominiku Cibulkovou. Po skvělém představení v první sadě, kterou ovládla 6:2, vedla ve druhém dějství už 5:3. Nakonec ale prohrála 6:7.

[blog_program_info id=“12771260″]

V rozhodujícím setu pak měla Kristýna Plíšková i mečbol, jenže nezdolná Cibulková znovu vyhrála v tiebreaku a po téměř třech hodinách se raduje z postupu.

Plíšková nasázela celkem18 es, ale ani to jí nakonec na vítězku Turnaje mistryň nestačilo.

Nahá Karolína Plíšková!? Hvězdná tenistka promluvila o lechtivém focení!
Úžasná Šafářová. Soupeřku donutila ničit rakety. Jak otočila mač v Indian Wells?
Sexy tenistka sundala plavky a nechala se nafotit. Genie Bouchardová se pořádně odvázala!

Končí i Strýcová, Karolína Plíšková je v osmifinále

Postup si naopak zajistila druhá ze sester Plíškových Karolína. Proti Rumunce Irině Beguové se znovu necítila ideálně, ale nakonec oslavila výhru 7:6 a 6:4.

[blog_program_info id=“12603996″]

Jeden z jejích úderů vybrala WTA jako ránu dne!

„V prvním setu, který trval hodinu, jsem měla třináct nebo snad ještě více brejkbolů. Pak ve druhém za stavu 3:1 přišlo pár strašných gamů, ale pořád jsem věřila a dotáhla to,“ řekla Plíšková podle ČTK.

V Indian Wells končí naopak ve 3. kole Barbora Strýcová. S Ruskou Anastazií Pavljučenkovovou prohrála hladce 3:6 a 2:6. Proti soupeřce neuhrála jediný set ani ve třetím vzájemném utkání v kariéře.