Mladík Jankto zářil v Itálii. Za Udine si připsal gól a dvě asistence!

Jakub Jankto je díky výborným výkonům už téměř stabilním členem základní sestavy italského Udine.  V úvodní jedenáctce nechyběl ani v zápase proti Pescaře. A důvěru splácí kouči Luigimu Delnerimu i s úroky.

Jankto zvyšoval svou brankou na 2:0. Po skvěle rozehraném signálu dostal Jankto míč ideálně do šestnáctky a přestože už se dostal z ideálního střeleckého úhlu, uklidil balon precizně k zadní tyči. Klobouk dolů.

Už předtím v první půli Jankto asistoval u vedoucího gólu Duvana Zapaty, kterému posadil balon na hlavu přesným centrem.

[blog_embed_video][/blog_embed_video]

Noví šampioni? Cristiano Ronaldo prý bude mít dvojčata! Jeho přítelkyně ale matka není!
Výživný rozhovor! Kouč Sparty Holoubek se opřel do fans kvůli Konatému! Co řekl o Rosickém a Lafatovi?

Čtyři minuty po svém gólu Jankto pak připojil i druhou gólovou přihrávku. Po rychlé kombinaci s Cyrilem Théréauem mu Jankto předložil míč zpětným pasem do ideální střelecké pozice.

Brankář i kvůli teči neměl šanci.

Udine nakonec vyhrálo v Pescaře 3:1. V tabulce mu patří 12. příčka v klidném středu tabulky. Zato Pescara, kterou vede český trenér Zdeněk Zeman, zatím zůstává na poslední místě.

Sledujte každé pondělí unikátní fotbalovou talkshow O2 TV Sport TIKI-TAKA.