Jágr se parádně trefil! Jak nachytal Minnesotu? Proč se ale Floridě play off vzdálilo?

Čtyři prohry v řadě, sedm porážek z osmi zápasů. Nepříjemná bilance Floridy narůstá a vyhlídky na play off nejsou nijak příznivé. Momentálně ztrácejí Panteři po porážce s Minnesotou 4:7 na postupové místo šest bodů.

České fanoušky může snad těšit pouze gól Jaromíra Jágra, který ve druhé třetině vyrovnával na 3:3 a přinesl ještě naději na vítězství.

A to stylově. Jágr obkroužil branku, puk si zkušeně pokryl tělem a střelou na zadní tyč překvapil brankáře. Třináctý gól sezony!

Český snajpr! Radko Gudas dal životní gól v NHL, přesněji to trefit nešlo!
Nejvtipnější fanynky v NHL? Tenhle taneční souboj pobavil celý svět!
Kam se ztratil puk? Brankář Jones předvedl nejkurióznější zákrok sezony!

Panteři se pak dokonce dostali do vedení 4:3, po gólu Alexandera Barkova na začátku třetí třetiny. Soupeř ale záhy vyrovnal a vítězný gól si připsal v 55. minutě Zach Parise. Konečnou podobu výsledku určily dva góly do prázdné branky při marné snaze Panthers o vyrovnání.

Český útočník v dresu Wild Martin Hanzal si připsal jednu asistenci.

Přenosy z NHL můžete pravidelně sledovat v O2 TV!