To nevymyslíš! Tři červené karty za minutu! Nevídaný mariáš se odehrál v Mexiku!

Osmifinále mexického poháru mezi Tolukou a Morelií Monarcas bylo speciální v mnoha směrech. Nejdřív domácí vedli 2:0, ale hostům se podařilo vyrovnat na 2:2.

To nejzajímavější se ale dělo v závěru. Všechno odstartovala hodně přísná druhá žlutá karta pro Jesúse Mendese v 82. minutě.

Divoký závěr startuje od času 10:15

Další dvě vyloučení přilétla během minuty. Nejdřív si před půl hřiště doběhl pro druhou žlutou kartu i brankář Alfredo Talavera. A že mexičtí rozhodčí nemají rádi, když na ně někdo sahá, nebo do nich dokonce strká, poznal vzápětí i útočník Enrique Triveiro.

Statečných 8 hráčů Toluky s obráncem Carlosem Esquivelem v brankářském dresu a rukavicemi mezi tyčemi nakonec udrželo remízu až do konce. Rozhodovaly tak penalty. V nich se ale právě handicap na postu brankáře projevil.

Hrůza! Ultras si počkali na PSG na letišti! Záložník Motta srazil jednoho z chuligánů autem!
Superobrat, nebo megapodvod Barcelony? Jak Suárez simuloval a Neymar měl jít do sprch?
Úchvatné choreo Dortmundu proti Benfice! Co budou o BVB psát noviny?!

Zatímco Sebastian Sosa v barvách Monarcas čaroval a chytil všechny tři penalty, hosté své kopy proti obránci Esquivelovi proměňovali s jistotou a radují se z postupu do čtvrtfinále.

Sledujte každé pondělí na O2 TV Sport unikátní fotbalovou talkshow TIKI-TIKA.