Pavoučí muž zachránil výhru! Pepe Reina exkluzivním zákrokem nadchl Itálii

Sobotní šlágr italské Serie A přinesl lahůdku v podobě souboje mezi AS Řím a Neapolí. Oba celky v tabulce sousedí a nebylo tak sporu o tom, že si to rozdají na ostří nože.

V sázce bylo mnoho. Domácí si chtěli pojistit náskok na druhé místo, které zaručuje přímý postup do milionářské Ligy mistrů. Jenže…

Neapol a její aktivní hra přinesla kýžené ovoce. Dries Mertens se postaral o obě branky hostů a v 50. minutě bylo skóre 0:2.

Vlci zvýšili obrátky, což mělo za následek až pozdní snížení na 1:2. Minutu před koncem řádné hrací doby se trefil Kevin Strootman.

Závěrečnou tečku za pohledným utkáním udělal Pepe Reina. Bývalá hvězda Liverpoolu se zaskvěla parádním zákrokem.

Ve třetí minutě nastavení španělský brankář vytáhl zákrok z říše snů, kdy předvedl skvělý reflex a vytáhl tečovanou střelu na břevno:

Reina i ve svých 34 letech dokázal, že své brankářské umění stále skvěle ovládá bravurně.

Neapol si z Říma odváží 3 body za vydřenou výhru 1:2. Aktuálně na svého soka ztrácí 2 body.

Zápas si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“12386562″]

V neděli můžete prostřednictvím O2 TV sledovat přímý přenos zápasu Bologňa – Lazio:

[blog_program_info id=“12410361″]

Odehrané zápasy

Ze záznamu můžete vidět bitvu AC Milán – Chievo 3:1:

[blog_program_info id=“12386565″]

Souboj Atalanta Bergamo – Fiorentina (0:0):

[blog_program_info id=“12410356″]

Dále zajímavý duel Udinese – Juventus (1:1), za domácí nastoupil i český fotbalista Jakub Jankto :