Dva míče na hřišti nebyly problém. Jak Spartě zachránil hubenou výhru čtvrtý rozhodčí

Sparta začala utkání aktivně a už v 5. minutě ji poslal do vedení navrátilec do sestavy Josef Šural. Ten napřáhl svou jedovatou pravačku ze zhruba 25 metrů a krásnou střelou ke vzdálenější tyči překvapil gólmana hostů Filipa Radu.

Jenže ke gólové situaci vůbec nemuselo dojít – těsně před Šuralovou brankou totiž byly na hřišti dva míče!

Situaci se dokonce podivoval i zkušený komentátor České televize Jaromír Bosák:

Podle dostupných informací ale čtvrtý rozhodčí Pavel Rejžek upozornil aktéry zápasu, aby se pokračovalo ve hře, jelikož druhý balon podle něj nepřekážel vývoji hry.

[blog_poll_start][poll id=“549″][blog_poll_end]

První poločas už poté mnoho krásy nepřinesl, o něco aktivnější byla hostující Dukla, jež první dějství vyhrála na střely 7:3.

Ani v druhé polovině Sparta svou aktivitu nezvýšila a o vítězství se musela strachovat až do posledních minut.

Domácí se do šancí dostávali ojediněle – a když už se nějaká střelecká šance naskytla, tak mířili Néstor Albiach či Václav Kadlec z bezprostřední blízkosti vysoko nad.

Čtvrt hodiny před koncem se dostal na trávník v poslední době propíraný Tiémoko Konaté. Tomu stále někteří z fanoušků neodpustili jeho „letní zradu“ a tak si při každém doteku s míčem vysloužil pískot.

Rodák z Pobřeží slonoviny si mohl reputaci napravit v nastaveném čase, kdy se ocitl tváří v tvář brankáři Radovi, pohotového gólmana Dukly ale neprostřelil.

Letenští tak získali 3 body a v tabulce se dotahují na druhou Plzeň, na kterou nyní ztrácejí 2 body. Viktoria má však ještě 2 zápasy k dobru.

[blog_program_info id=“12382011″]

V dalším sobotním televizním zápase mezi Hradcem Králové a Mladou Boleslaví branka nepadla.

Podívejte se na sestřih utkání:

[blog_program_info id=“12385750″]

Podívejte se na sestřihy dalších sobotních zápasů:

Slavia ve šlágru hostí Plzeň

Už v neděli vypukne šlágr letošního jara ePojisteni.cz ligy mezi Slavií a Viktorií Plzeň.

Beznadějně vyprodaný trhák posune jeden z týmů blíže k titulu.

Jak naladit zápas

Utkání vysílá živě stanice O2 TV Sport a v multidimenzi také O2 TV Fotbal.

[blog_program_info id=“12432287″]

Diváci, kteří nemají O2 TV, mohou zápas vidět bezplatně na novém kanále O2 TV Free. Jak na to?

O2 TV Free je možné naladit v pozemním vysílání multiplexu 4. Pokud sledujete TV přes satelit nebo kabelovou televizi, musíte svoje zařízení připojit na terestrické vysílání. V obytných domech se stačí připojit na společnou anténu a následně nechte svůj televizor vyhledat digitální terestrické kanály.

Kanál bude dostupný v zemském digitálním vysílání, tedy na každé TV připojené na anténu, ať už společnou (ve větších domech) nebo malou pokojovou. Na většině televizí je postup následovný: na svém ovladači stisknete tlačítko MENU, pak volbu VYSÍLÁNÍ a AUTOMATICKÉ ladění. Kanál O2 TV Free pak naleznete v nabídce vaší TV.