Ta byla přísná! Co říkáte na penaltu pro RONALDA a spol., díky níž Real zázračně otočil ve Villarrealu?

Po nečekané porážce na hřišti Valencie to v neděli dlouho vypadalo, že Real Madrid dokonale promrhá svůj pracně budovaný náskok na čele španělské La Ligy.

Na hřišti nebezpečného Villarrealu prohrával po gólech Triguerose a Bakambua už 0:2. Do konce zbývalo jen něco málo přes půl hodiny a na vzkříšení Realu by si vsadil málokdo.

Jenže v 64. minutě to začalo. Hlavička Garetha Balea vrátila „bílý balet“ do hry a nastartovala velkolepý obrat.

Ronaldova MAGIE! Jak Cristiano jedním dotekem umlčel celý stadion?

Král ZLATAN vystřelil Manchesteru pohár! Pak si povodil reportéra v luxusním „zlatanovském“ rozhovoru!
Byl za čárou, nebo nebyl? Uznali byste (ne)gól Zlína proti Plzni?

Pořádně Realu pomohla také penalta, kterou proměnil v 74. minutě Cristiano Ronaldo. Pískalo se kvůli ruce. Řekněme, že docela sporné. Trefil míč Soriana do ruky? Nejspíš ano. Míč však šel od branky a fotbalista Villarrealu těžko mohl doteku zabránit.

Však také prezident Villarrealu Fernando Roig zuřil: „Gil Manzano a jeho asistenti opustili stadion s taškami Realu Madrid. Podle mě to není v pořádku,“ citoval isport.cz jeho vyjádření pro Radio Marca.

Jak to vidíte vy?

[blog_poll_start][poll id=“540″][blog_poll_end]

Sedm minut před koncem pak zázrak dokončil vítěznou brankou Alvaro Morata. Žlutá ponorka schytala druhý úder ze vzduchu a zase se ponořila pod hladinu!

Real tak uhájil vedoucí příčku tabulky. Momentálně vede La Ligu o bod před Barcelonou, navíc má stále jeden zápas k dobru.

Hrdina Koné ze Slovácka zachránil soupeři život! Zapadlý jazyk zažil při fotbale už počtvrté!
Žehlí už slipy? Rajnoch se v TIKI-TAKA vsadil o titul Slavie! Po Příbrami už na Twitteru zalitoval!