Sparta dostala v Jablonci tři kusy! Je to už konec nadějí na titul?

Katastrofální vstup pražské Sparty do jara pokračuje. V Jablonci Letenští prohráli 1:3 a v boji o titul ztratili cenné body.

[blog_program_info id=“12242404″]

Katastrofální byl hlavně začátek zápasu. V 9. minutě prohráli krátce po sobě důležité souboje oba stopeři Michal Kadlec a Mario Holek a Mirzad Mehanovič krásně prostřelil brankáře Tomáše Koubka.

O 11 minut později to byl znovu bosenský záložník Mehanovič, který zarmoutil sparťany.  Po precizním pasu šajtlí od Martina Pospíšila zvýšil zblízka na 2:0.

SESTŘIHY: OSM gólů! Slavia se v Příbrami prostřílela do čela ligy! Kdo dal hattrick?
Byl za čárou, nebo nebyl? Uznali byste (ne)gól Zlína proti Plzni?

Sparta se ve druhém poločase herně zvedla, jenže tutové šance si nevytvořila. Penaltu po sporném zákroku na Matěje Hybše rozhodčí Královec neodpískal. Jablonec naopak před koncem řádné hrací doby přidal i třetí zásah. Odražený míč po rohovém kopu poslal do sítě Ondřej Mihálik.

Korekce Davida Lafaty z penalty za faul Michala Trávníka na Václava Kadlece už v nastaveném čase nic neřešila.

Ztratila Sparta touto ztrátou i naději na mistrovský titul? Na vedoucí Slavii ztrácí Sparta 6 bodů, naopak na čtvrtý Zlín už má jen 2 body k dobru.