Kane se blýskl luxusním volejem! Dal rekordní hattrick a má už 100 gólů v karéře

Harry Kane otevřel skóre proti Stoke City v 14. minutě, kdy přízemní střela skončila za zády Leeho Granta.

Byla to jeho 100. trefa v klubové kariéře. Své góly dával za Tottenham (84), Millwall (9), Leyton Orient (5) a Leicester (2).

„Harry Kane oslavuje stý kariérní gól v klubové kariéře.“

Ve 32. minutě přišla další skvostná chvíle anglického reprezentanta, kdy se parádně trefil z voleje.

Devět minut před koncem první půle zkompletoval Kane hattrick po přiťuknutí Christiana Eriksena.

Hotovo za 23 minut. Třetí hattrick za 9 zápasů! A k tomu druhý během sedmi dnů. Navíc další skvělá statistika, kterou si Kane zajistil gólovou explozí v posledních dnech. Žádný hráč během posledních tří sezón v Premier League nedal více hattricků, než on (4).

Skvělou první půli uzavřel Kane skvostnou přihrávkou na 4:0, když gól do prázdné branky předložil Dele Allimu.

Další góly už nepadly. Spurs poskočili v tabulce na druhé místo, bod před Manchester City. Který má ale zápas k dobru.

A fanoušci Kohoutů oslavovali svého hrdinu.