SESTŘIHY: Juventus v Portu spasili náhradníci! Leicester z bídy vytěžil maximum díky Vardymu

Zkrat Tellese přišel Porto draho

V rozmezí dvou minut dostal Alex Telles dvě žluté karty a FC Porto muselo hrát od 27. minuty v oslabení.

Juventus přesilovku využil až po změně stran, kdy se trefili dva náhradníci.

Nejprve to byl Chorvat Marko Pjaca. O dvě minuty později bývalý hráč Barcelony Daniel Alves.

[blog_program_info id=“12146853″]

Sestřih zápasu:

Ve vašem prohlížeči nejde přehrát toto video.

Vardy vykřesal Liškám naději

Bída Leicesteru dlouho pokračovala i v Seville. Domácí ale z převahy nevytěžili tolik, kolik by si představovali. Trefili se Pablo Sarabia a Joaquin Correa, který však v úvodu neproměnil penaltu. Hosté udeřili v 73. minutě a důležitý gól na 2:1 vstřelil Jamie Vardy.

V závěru byly Lišky lepší, stav se ale neměnil a tak je šance obou celků na postup před odvetou v Anglii naprosto otevřená.