Úžasná premiéra v NHL! Český brankář Langhamer v poslední vteřině zachránil svůj tým!

Domácí Arizona vedla nad Anaheimem v závěru zápasu 3:1. To už byl v brance český mladík Marek Langhamer, který vystřídal zraněného Mika Smithe.

Hosté necelou půlminutu před koncem třetí třetiny snížili na 2:3 a ve zbývajícím čase si za každou cenu chtěli vybojovat prodloužení.

Proti byl však dvaadvacetiletý odchovanec Pardubic v brance Coyotes. Podívejte se, jaký zákrok betonem předvedl v poslední vteřině proti střeleckému pokusu Samiho Vatanena:

Langhamer tak mohl při svém debutu v NHL slavit vítězství, ke kterému přispěl jednou trefou i jeho krajan Radim Vrbata.

[blog_program_info id=“12098917″]

Historický zápis Floridy

Florida si poradila se St. Louis na jejich ledě výsledkem 2:1, pět vteřin před koncem třetí třetiny rozhodl Vincent Trocheck.

Jágrův tým tak poprvé v klubové historii vyhrál pět zápasů venku v řadě a vrátil se v tabulce Východní konference do elitní osmičky zaručující účast v play-off.

[blog_program_info id=“12098879″]

V noci z úterý na středu můžete prostřednictvím O2 TV sledovat další zápasy NHL: