SESTŘIHY: Divočina v Lize mistrů! Manchester City nasázel Monaku pět branek, Atlético se trefilo čtyřikrát

Gólová lahůdka Saúla načala Leverkusen

Atlético Madrid se v Leverkusenu ujalo vedení díky krásné trefě Saúla Nígueze. O 8 minut později se přidal také Antoine Griezmann. Důležitý moment se udál v 58. minutě, kdy byla proti domácím nařízena sporná penalta. Tu proměnil Kévin Gameiro.

Loňský finalista Ligy mistrů nakonec zvítězil 4:2.

Podívejte se na sestřih zápasu:

[blog_program_info id=“12122925″]

Osm branek v Manchesteru

Manchester City odehrál s Monakem zápas jako na houpačce a raduje se z vítězství 5:3.

Ve 26. minutě se prosadil Raheem Sterling. Monako ale po prvním poločase vedlo 2:1, když se trefili Radamel Falcao a Kylian Mbappé. V druhé půli Falcao zahodil penaltu, čehož využil Sergio Aguero a v 58. minutě srovnal na 2:2.

Zahozený pokutový kop ale Falcaa nabudil, protože o pár chvil později vsítil „El Tigre“ svůj 15. gól v posledních 15 zápasech.

Domácí nakonec nepříznivý vývoj otočili ke svému prospěchu, když gólové hody zakončil v 82. minutě Leroy Sané.

[blog_program_info id=“12119356″]

Ve středu zakončí úvodní osmifinále Ligy mistrů zápasy FC PortoJuventus (živě O2 TV Sport) a SevillaLeicester (živě O2 TV Fotbal).