O poločase byl v baru, na lavičce se cpal. Obřího brankáře teď miluje celá Anglie!

Hodně fanoušků bylo zklamaných, že se Wayne Shaw nepostavil mezi tři tyče v zápase FA Cupu mezi Suttonem a Arsenalem (0:2).

Robustní gólman, který váží téměř 130 kilogramů, však dokázal skvěle pobavit, i když zrovna nebyl na hřišti.

Před zápasem vyluxoval u laviček. To ale nebylo zdaleka vše!

Stihl taky poločasovou návštěvu klubového baru a v závěru zápasu si vychutnal na lavičce vydatnou svačinku:

Dobrou chuť, Wayne!

Tohoto chlapíka teď prostě miluje celá Anglie!

Jedinou výjimkou je snad jen manažer domácího týmu: „Myslím, že teď se Wayne stal celosvětovou superstar. Asi nás ale neukazuje v tom nejlepším světle,“ uvedl Paul Doswell.