Lewandowski spasil Bayern minutu po dvanácté. Brankář Herthy se pomstil nesportovním činem!

Hertha Berlín vedla nad Bayernem Mnichov téměř celý zápas. Nastavovat se mělo 5 minut, jenže hosté vyrovnali až po vypršení tohoto limitu.

Kanonýr Robert Lewandowski dopravil se štěstím míč do sítě a hráči bavorského celku začali nadšeně slavit:

To bylo moc na brankáře domácích Runeho Jarsteina. Přijít o čisté konto v závěru 6. minuty nastavení (když se mělo nastavovat jen 5 minut) bolí a frustrace byla zkrátka příliš velká.

Jarstein však předvedl hodně nesportovní gesto – nastřelil slavícího Xabiho Alonsa do zadní části těla:

Brankář Herthy vyfasoval žlutou kartu a konec zápasu se nesl v duchu strkanice hráčů obou celků.

Bayern zázračně zachránil remízu, na druhé Lipsko má náskok 5 bodů.

Záznam zápasu si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“12045093″]

Lipsko snížilo ztrátu

Bundesligu můžete prostřednictvím O2 TV sledovat i v neděli.

Na programu byl souboj Borussia Mönchengladbach vs. RB Lipsko. Hosté zvítězili 2:1 a stáhli tak manko na vedoucí Bayern na 5 bodů.