Prokletí Arsenalu pokračuje! Bayern ho zase nemilosrdně rozsekal. Krásné góly dával i Real proti Neapoli

[blog_program_info id=“12053418″]

Mnichovská kletba fotbalistů Arsenalu dál trvá. V osmifinále Ligy mistrů prohráli 1:5 na hřišti Bayernu, který je už třikrát ve vyřazovací fázi poslal ze hry.

Očekávaný úvodní nápor bavorského celku vyvrcholil úžasnou brankou Arjena Robbena již v 11. minutě. Ten si při své klasické akci navedl balón na levou nohu a neskutečnou raketou nedal gólmanu Ospinovi, jenž mezi třemi tyčemi nahradil Petra Čecha, nejmenší šanci.

Arsenal však na branku dokázal rychle zareagovat poté, co mu rozhodčí nabídl výhodu v podobě pokutového kopu. Ten odpískal po kuriózní situaci, kdy Robert Lewandowski ve vlastním vápně fauloval obránce Laurenta Koscielného.

Penaltu sice Alexis Sánchez mizerným kopem neproměnil. Natřikrát ale nakonec míč do sítě přece jen dostal

Po poločase však začaly v Allianz Aréně hotová jatka!

Kanonádu hlavou odstartoval Lewandowski, Další dva góly přidal Thiago Alcantara.

Bůra završil střídající Thomas Müller po přihrávce Thiaga.

Navasovu hrubku Real odčinil a zápas otočil

[blog_program_info id=“12053242″]

Ani v Madridu „Bílý balet“ žádné překvapení nedopustil. I když zápas s Neapolí rozhodně nezačal tak, jak si fanoušci Realu Madrid představovali.

Italové se totiž ujali vedení již v 8. minutě! A to způsobem, po němž spadla čelist snad všem!

Po bleskové kombinaci ve středu hřiště poslal Marek Hamšík kolmici na Lorenza Insigneho, ten se s míčem nemazal a z dobrých 35 metrů překvapil netakticky postaveného Keylora Navase.

Spoluhráči však svého gólmana podrželi a zápas nakonec otočili. Do poločasu vyrovnal Karim Benzema. Pak se parádně trefil Toni Kroos a další výstavní gól přidal i Casemiro.

Real tak vyhrál 3:1 a do odvety si poveze poměrně solidní náskok.