Barcelona v troskách! Jak Pařížan Di María úžasnými ranami skolil Katalánce?

Argentinec Ángel Di María, který slavil právě v úterý 29. narozeniny, se poprvé zaskvěl úchvatnou střelou z přímého kopu už v 18. minutě.

Druhá branka padla pět minut před koncem první půle, kdy hráči PSG předvedli efektivní presink a obrali Katalánce o míč na jejich polovině.

Rychlou akci pak dovedl do zdárného konce Julian Draxler, který propálil Ter Stegena.

Ve druhé půli se utkání stalo pro hosty noční můrou! Další krásnou trefu totiž v 55. minutě přidal po brilantní týmové akci hrdina zápasu Di María a PSG už v tu chvíli vedlo 3:0!

PSG však stále ještě nemělo dost! Necelých dvacet minut před koncem předvedl svůj zabijácký instinkt další oslavenec, čerstvý třicátník Edinson Cavani – 4:0!

Barcelona je tak po překvapivé porážce na hranici vyřazení.

V osmifinále Ligy mistrů přitom Katalánci vypadli naposledy před deseti lety s Liverpoolem.

[blog_program_info id=“11951188″]

V Paříži to ale prostě vypadalo opravdu zhruba takto.

[blog_poll_start][poll id=“526″][blog_poll_end]

Ve druhém utkání Benfica Lisabon porazila Borussii Dortmund 1:0 brankou Kostase Mitroglua ze 48. minuty.