Genialita, nebo „haluzák“? Dal Fernando Torres nejkrásnější gól španělské La Ligy?

Chytrost a dokonalé technické provedení, nebo jen náhoda a štěstí? Branka Fernanda TorreseAtlétika Madrid do sítě Celty Vigo rozděluje fanoušky.

Výsledkem je každopádně laskomina, která musí potěšit každého fotbalového labužníka.

Torres byl v 11. minutě zápasu s Celtou skoro na hranici šestnáctky, zády k brance. Přesto vymyslel zakončení, které dokonale překvapilo brankáře Sergia Álvareze.

[blog_poll_start][poll id=“524″][blog_poll_end]

Torres, který nedávno oslavil 100. gól v dresu Atlétika a v sezoně se trefil popáté, už v tu chvíli vyrovnával na 1:1, protože hosté vedli od 5. minuty po gólu Gustava Cabrala. V prvním poločase ještě ale Torres zahodil penaltu, kterou napálil do břevna.

Po vítězství pak Celta sahala ještě jednou. Dvanáct minut před koncem ji znovu poslal do vedení Švéd John Guidetti. Jenže ani to nestačilo.

Během minuty otočili v závěru mezi 87. a 88. minutou skóre na 3:2 pro Atlético Yannick Carrasco a Antoine Griezmann.