Dokonalý trik Evy Samkové! Schválně „pokazila“ start. Pak všechny zválcovala!

Olympijská vítězka ve snowboardcrossu ze Soči Eva Samková si dojela pro vítězství v závode Světového poháru v německém Feldbergu ve velkém stylu!

Třiadvacetiletá kráska vyrazila dech všem fanouškům. Ti si mysleli, že po nepovedeném startu už je medailovým nadějím amen. To se ale šeredně spletli! Eva totiž své soupeřky nechala ujet zcela záměrně! Poté je všechny zničila!

 „Do finále měla vyrazit později za ostatními, být v klidu, připravit se a v závěru všechny předjet. Splnila pokyn na jedničku,“ prozradil pro ČTK trenér české hvězdy Marek Jelínek.

Přečtěte si také: VIDEO: Ach, ta Gábina! Jak Koukalová při vyhlášení bizarně zápasila se šampusem? Pomohla až Němka!

Sledujte na O2 TV Sport magazín Bílá stopa, který se věnuje lyžování i snowboardingu!

[blog_program_info id=“11954898″]

„Nikdy předtím jsem se na startu záměrně nezdržela, byla to premiéra. Jelen řekl, ať to zkusím, tak jsem do toho šla. Vím, že to občas dělají chlapi, viděla jsem to u Francouzů i Španělů. Ale je to spíš rarita,“ vyprávěla Samková pro server czechteam.info.

„Ono vlastně ani jiné řešení nebylo. Buď se tam budu ťukat se soupeřkami, nebo naberu rychlost a dojedu je v klopce. Vyšlo to. Je to taková věc, která člověka nakopne. Mohla jsem klidně dojet i čtvrtá, fakt to byl risk. I když jsem si dost věřila. Měla jsem klid a vím, že umím předjíždět,“ dodala poté, co si letos dojelo již pro druhé letošní prvenství.

Přečtěte si také: VIDEO: Zlatá Koukalová zase perlila! Jak při hymně hecovala fanoušky a kterou soupeřku nazvala koněm?!

Fanoušci byli z jízdy unešení!

„Dokonalý triumf Evy Samkové v seriálu Světového poháru ve snowboardcrossu.“

Samková tímto triumfem snížila náskok Australanky Belle Brockhoffové v čele Světového poháru na 130 bodů!

Foto: Facebook Eva Samková (mal)

 

Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru