Neuvěřitelné! Jak MESSI geniálně vyřešil problém s hlučnými sousedy?

Velkolepé party ve stylu fiktivního fotbalisty Julia Lavického v Barceloně prý rozhodně nehrozí, hráči jsou prý normální pohodáři a otcové od rodin. Záložník Barcy Ivan Rakitič chorvatským médiím prozradil „pikantní“ detaily ze života svých spoluhráčů.

patrik schick ivan rakitic barcelona sampdoria

V rozhovoru pro Novi List například popsal, jak to vypadalo na oslavě třicátých narozenin Luise Suáreze.

„Mnoho lidí si myslí, že fotbalisté se jenom baví a nemají žádné starosti. Většina mých spoluhráčů je však stejně jako já rodinně založená a večírkům se vyhýbáme. Luis nedávno slavil svoje třicetiny a vypadalo to asi tak, že jsme k němu večer přišli, najedli se, popovídali si a šli zase domů,“ tvrdil chorvatský reprezentant.

 Někteří hráči jsou dokonce alergičtí na bujaré večírky byť jen ve svém okolí. Rakitič práskl na Lionela Messiho, že měl před časem problémy s divočejšími sousedy.

Nejlepší fotbalista světa si poradil hodně netradičně, nicméně účinně. Pár milionů korun a byl klid!

„Messi měl ve svojí čtvrti Castelldefels problémy s hlučnými sousedy a rozhodl se koupit jejich dům, aby od nich měl pokoj. Já jsem naštěstí nikdy takové problémy neměl,“ prozradil 28letý Rakitič.

Lionel Messi

Ten dal nahlédnout i do zákulisí Barcy. Co byste třeba čekali, že dělají její hráči na dlouhých cestách za zápasy.

„V Barceloně se hraje Člověče, nezlob se!“ šokoval Rakitič. „Začalo to už v době, kdy byl trenérem Guardiola a hráči se toho od té doby drží. Prý nač měnit něco, co funguje.“ smál se.

„Je to zábavnější, než si jen dát sluchátka a poslouchat hudbu. V mém týmu bývají Iniesta, Busquets a Alba. V druhém vedoucí týmu Pepe Costa, Messi, Suárez a Mascherano. Při cestě do Kataru jsme hráli šest hodin v kuse. To se mi pak o tom zdálo ještě druhý den, obrázky, barvy, pětky šestky…“ dodal Rakitič.

Zápasy Barcelony můžete v O2 TV pravidelně sledovat na stanici O2 TV Fotbal!

[blog_program_info id=“11858955″]

Foto: Reuters, sampdoria.it (kl)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru