O2 TV domovem bojových sportů! Bohatý fightingový obsah doplní nový magazín OKTAGON

[blog_program_info id=“11954885″]

Zájem o bojové sporty se na obrazovkách O2 TV razantně zvýšil především v průběhu loňského podzimu, kdy proběhl historicky první ročník mezinárodní reality show OKTAGON.

Přečtěte si taky: OKTAGON: Podívejte se, jak Gábor Boráros uškrtil Běleho a stal se šampionem

„Na úspěch reality show chceme navázat a přinášet nadále to nejlepší. S tím souvisí i další produkt z vlastní tvorby a tím je magazín OKTAGON. Ten bude mapovat českou scénu bojových sportů a nabídne spoustu akce, zajímavostí a jedinečných informací,“ prozradil Marek Kindernay, výkonný ředitel stanice O2 TV Sport.

[fve]https://youtu.be/5M6a0fsL1BM[/fve]

[blog_program_info id=“11954885″]

V programovém plánu bude pokračovat také celá řada přímých přenosů z největších českých galavečerů. Jako například již 24. února tradiční Heroes Gate 18 nebo bratislavský OKTAGON 2, který naváže na prosincové finále reality show O2 TV Sport OKTAGON. Avšak chybět nebudou ani divácky atraktivní galavečery dalších českých organizací a promotérů. Jmenujme například FUSION Fight Night z Brna nebo sérii Gladiator Championship Fighting.

Fanoušci se můžou i dále těšit na přímé přenosy z jedné z největších MMA organizací M-1 Global či na napínavé souboje z Final Fight Championship.

[blog_program_info id=“11779726″]

V rámci O2 TV na kanále NOVA Sport 2 pak může každý sledovat vůbec nejprestižnější MMA organizaci na světě, slavnou americkou UFC. Exkluzivním obsahem bojových sportů bude fanoušky provázet známý moderátor a komentátor Ondřej Novotný.

[blog_program_info id=“11737109″]

Foto: O2 TV Sport  (tz)
Redakce O2 TV Sport Autor článku
Redakce O2 TV Sport
Související článek Nejlepší fotbal v O2 TV! Diváci se dočkají Ligy mistrů, Bundesligy, Serie A i La Ligy
Kam pokračovat? Mohlo by vás zajímat
VŠECHNY
Nahoru