Lazio zastavilo rozjetý Inter, padly 2 červené! Sestřelil sérii rozhodčí? Italský pohár i ve středu na O2 TV Fotbal!

Tahle bitva ve čtvrtfinále Italského poháru měla pořádný náboj. Inter vedl proti Laziu jeho bývalý trenér Stefano Pioli, který navíc s modročernými držel parádní sérii 9 výher v řadě!

[blog_program_info id=“11779208″]

Hostující Lazio ji však přetrhlo. Do vedení se dostalo už po dvaceti minutách po přesné hlavičce Felipe Andersona. Po necelé hodině hry bylo pro Inter ještě hůř – to když dostal domácí Miranda poměrně přísnou červenou kartu.

Lazio navíc získalo výhodu pokutového kopu a kapitán Lucas Biglia si s ním poradil fantasticky – 2:0 pro Římany!

Jenže závěr byl ještě pořádně dramatický! Po druhé žluté se ze hřiště nejprve poroučel obránce Lazia Stefan Radu. Nerazzurri  navíc po hlaviče Marcela Brozoviče 7 minut před koncem snížili na rozdíl jediné branky!

Kýžená vyrovnávací branka už ale nepřišla a do semifinále italského poháru postoupilo Lazio.

To se dozví soupeře dnes večer, kdy se odehraje poslední čtvrtfinále mezi AS Řím a Cesenou.

Utkání Italského poháru můžete sledovat živě na O2 TV Fotbal!