To byla rána! Jak David Luiz z Chelsea parádně nachytal Mignoleta? Ten se mohl uvztekat!

Chelsea přijela v úterý večer na Anfield Road ke šlágru 23. kola anglické ligy. Vedoucí tým soutěže poslal do vedení stoper David Luiz, který má patent na góly z trestných kopů. Po 24 minutách touto povedenou ranou otevřel skóre:

Jordan Henderson ve zdi sklonil hlavu, míč ještě ve vzduchu zaplachtil a pak se od pravé tyče odrazil přesně za záda bezmocného Simona Mignoleta.

Ten však po inkasovaném gólu projevil značné rozčarování – David Luiz totiž rozehrál přímák bleskurychle a Mignolet se teprve vracel od tyče po stavění zdi, aniž by zaujal správné postavení.

Protesty však byly marné.

Zatímco hráči v modrých dresech propukli v jásot, asijští fanoušci Reds skrývali na tribuně hlavu v dlaních a ironicky beznadějný Jürgen Klopp nadále burcoval své svěřence.

První poločas skončil jednogólovým vedením hostující Chelsea a Liverpool musel dotahovat! Utkání nakonec po gólu Wijnalduma skončilo nerozhodně 1:1.

Svou zásluhu na tom měl i Mignolet, který zlikvidoval penaltu Diego Costovi (VIDEO).