Skandál v Madridu! Cristiano RONALDO sprostě nadával vlastním fanouškům! Proč?

Ani ta největší fotbalová hvězda se nemůže zavděčit všem fanouškům. Své by mohl vyprávět i jeden z nejlepších současných fotbalistů Cristiano Ronaldo.

Při víkendovém utkání Realu Madrid proti Realu Sociedad to ale nejspíš Portugalec trochu přepískl.

Po ztrátě míče v prvním poločase se z tribun na adresu držitele Zlatého míče ozvalo bučení, což Cristiana pořádně vytočilo!

[blog_gallery id=“44372″ style=“block“]

Podle španělských médií měl ale Ronaldo palbu opětovat a směrem k tribunám údajně poslal hodně vulgární nadávku. Vlastní fanoušky nazval „zku****yny“! Zklidňovat pak musel největší hvězdu kapitán Sergio Ramos.

Na videu je nadávka ve španělštině jasně viditelná.

Těžko říct, zda Ronaldovi nakonec stejná skupinka bučících aplaudovala, když ve druhém poločase parádním lobem přidal druhý gól Realu, nebo když v první půli asistencí připravil branku pro Matea Kovačiče.

Svůj tým Ronaldo každopádně dovedl k vítězství 3:0. Na špici tabulky tak Bílý balet drží čtyřbodový náskok na Barcelonu, která i vinou zářezu rozhodčího klopýtla na hřišti Betisu.