Řezničina ve Skotsku! Stačilo 26 minut a padly 2 brutální červené! Co na ně říkáte?

ještě nebyla odehraná ani půlhodina z ligového utkání mezi domácím Motherwellem a Glasgow Rangers a oba týmy byly v deseti.

Oba zákroky přitom byly oceněny červenou zcela po právu.

Jen pouhé čtyři minuty vydrželi v jedenácti na trávníku hosté. Michael O’Halloran ostře zajel do soupeře a už mazal ze hřiště.

Domácí si ale přesilovku užili sotva dvacet minut. Pak srovnal síly Scott McDonald, jenž nehezky prošlápl kotník Kennyho Millera.

I když se to v tomto případě na první pohled nezdálo, ani tentokrát rozhodčí chybu neudělal.

[blog_poll_start][poll id=“501″][blog_poll_end]

Rangers nakonec zápas vyhráli 2:0.  V poslední dvacetiminutovce se prosadil právě Miller a také mladý Američan Emerson Hyndman. V tabulce patří slavnému klubu, který se pomalu po bankrotu vrací na někdejší pozice, druhé místo za suverénním Celtikem.