Suárezové řádili, kouzlil i Messi. Jak Barcelona přejela Real Sociedad?

Fotbalová Barcelona je v semifinále Copa del Rey! Real Sociedad porazila i ve druhém zápase, tentokrát 5:2 a postupuje tak po konečném skóre 6:2.

Svěřenci Luise Enriqueho měli postup dlouho ve svých rukou, ještě po hodině hry vedli po brankách Denise Suáreze a Lionela Messiho z penalty pohodlně 2:0.

Jenže pak odstartoval sansebastianský Juanmi nádherným lobem divokou přestřelku. V 62. minutě snížil na 1:2 a dal outsiderovi aspoň jakousi naději.

Hned minutu poté ale po krásné spolupráci s Messim vrátil Barce dvojbrankový náskok Luis Suárez.

Sociedad se pak znovu dostal na dostřel jediné branky, jenže Barcelona si 10 minut před koncem pojistila postup po úchvatné týmové akcí, na jejímž konci byl Arda Turan.

Messi měl v prsty i v poslední brance, kdy nádherně prostrčil míč na Denise Suáreze, jenž přidal svou druhou branku utkání.

Celý sestřih zápasu:

Další utkání Barcelony můžete pravidelně sledovat v O2 TV na stanici O2 TV Fotbal.