„Pan dokonalý“ ztratil nervy! Roger Federer kolem sebe nadělal pěkný nepořádek

Po hladkém vítězství nad Tomášem Berdychem se bývalá světová jednička v osmifinále na Australian Open nadřela o mnoho více. Roger Federer nejprve prohrál první set, ale následně dva další vyhrál. Zdálo se, že je Švýcar na koni.

Čtvrtý set ale ovládl Kei Nišikori a šlo se do rozhodující sady. V ní měl od počátku navrch Federer. Brzy se dostal do vedení 3:0 a „křehký samuraj“ si vzal pauzu na ošetření. Rodák z Basileje věděl, že je v laufu, a proto ho tato přestávka rozzuřila.

Když přišel na lavičku, tak létalo vše, co mu přišlo pod ruku – ručník, papíry i lahev s vodou: