Fenomén Donnarumma! Brankářský zázrak AC Milán měl na hlavě gól proti Neapoli

AC Milán na San Siru hostil Neapol a už v 9. minutě prohrával 0:2, když se trefili nejprve Lorenzo Insigne a José Callejón.

Svěřenci Vincenza Montelly se nevzdávali a ještě do přestávky snížili na rozdíl jedné branky. Střelcem kontaktní branky byl exsparťanský záložník Juraj Kucka. Nicméně vyrovnávající gól nepřišel ani přes snahu mladičkého brankáře Donnarummy.

Ten měl v nastaveném čase velkou příležitost získat pro svůj tým bod za remízu. Končila čtvrtá minuta nastavení a centrovaný míč do vápna našel právě Donnarummu.

Jeho krásnou hlavičku ale vychytal Pepe Reina:

Byl by to perfektní způsob, jak oslavit 50. start za Rossoneri v Serii A. Bohužel pro teenegera Donnarummu zvítězil ten zkušenější.