Úžasné zpracování, trefa o tyč: Kanonýr Lewandowski zařídil šťastnou výhru Bayernu!

Na rychlou trefu domácího Jannika Haberera odpověděl Robert Lewandowski ještě v úvodním dějství, které skončilo 1:1. Výborně hrající Freiburg ve druhé půli držel s Bayernem krok a soupeře nepouštěl do vyložených šancí. Domácí dělilo jen pár minut od zisku cenného bodu.

To by však na hřišti nesměl být kanonýr Lewandowski!

V první minutě nastavení přišel jeho smrtící úder. Franck Ribéry odcentroval do pokutového území, kde si polský reprezentant dupasticky zpracoval míč a trefil se naprosto přesně:

Dokonalá práce proměněná v šestou ligovou výhru Bayernu v řadě!

Zápas Freiburg – Bayern (1:2) si můžete přehrát prostřednictvím O2 TV:

[blog_program_info id=“11373509″]

V sobotu odpoledne si na stanici Eurosport 2 nenechte ujít souboj BrémDortmundem (1:2).