Kristýna Plíšková dostala od Kerberové kanára. Bitva Berdych vs. Federer na O2 TV Tenis

Raketový start Kerberové

Úvodní sada trvala jen necelých dvacet minut. Kristýna Plíšková udělala 19 nevynucených chyb a k zisku byť jen jediného gemu měla daleko.

Taky vstup do druhého setu vyšel lépe světové jedničce Angelique Kerberové, která získala úvodní dvě hry. Pak se už konečně radovala česká hráčka, která si čistou hrou udržela servis a ziskem brejku vyrovnala na 2:2, čímž se vrátila do zápasu.

Nevyužitá příležitost

Za stavu 4:4 přišel zlomový moment.

Plíšková po nevyužité šanci na další brejk přišla o vlastní podání a Kerberová šla servírovat na postup do 4. kola.

Čtyřiadvacetiletá Češka se sice přiblížila brejkbolu, utkání však ukončila další nevynucenou chybou a s obhájkyní titulu prohrála výsledkem 0:6, 4:6.

[blog_program_info id=“11378315″]

Stanice O2 TV Tenis v pátek nabídne i přímý přenos souboje 3. kola mužské dvouhry mezi Tomášem Berdychem a Švýcarem Rogerem Federerem.