To byl válec! 3 góly za 7 minut! Jak Barcelona zničila Las Palmas? Zářil Suárez!

Poločas na Camp Nou skončil jen jednogólovým rozdílem, když se trefil Luis Suárez. Pochyby, které možná měli fanoušci o formě Barcy v novém roce (3 zápasy, 1 výhra, 1 remíza, 1 porážka) ale doslova brutálně rozmetal nástup do druhého poločasu.

7 minut – 3 góly.

52. minuta: Lionel Messi doklepl zblízka míč, který jen před sebe vyrazil brankář Javi Varas.

57. minuta: Suárezova otočka a parádní rána k tyči.

59. minuta: Suárezovo sólo zakončil Arda Turan, který nastoupil místo Brazilce Neymara, jenž strávil celý duel jen na lavičce.

Deset minut před koncem ještě završil debakl Las Palmas na 5:0 Aleix Vidal a byl to pro něj první gól za Barcelonu od jeho příchodu před rokem a půl.

[blog_gallery id=“42906″ style=“block“]

Barcelona se po vítězství dotáhla na 2 body k vedoucímu Realu Madrid. Ten má ale k dobru ještě 2 zápasy.

Zápasy Barcelony můžete v O2 TV pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal!