Takovou penaltu?! Jak Benfica „zázračně“ stáhla z 0:3 na plichtu?

Takový začátek domácí Benfica Lisabon proti Boavistě rozhodně nečekala. Za 25 minut prohrávali domácí Orli 0:3.

Hlavně první branka Iuriho Medeirose z trestného kopu stála za to! Další góly přidali záhy Lucas a André Schembri.

Benfica se ale ani omylem nevzdala. Ještě do přestávky snížil na 1:3 Kostas Mitroglu, jehož kouč Vitoria poslal na hřiště už v průběhu první půle.

Brzy po změně stran pomohl Benfice rozhodčí, který odpískal penaltu za faul-nefaul na Cerviho. Ke kontaktu sice došlo, ale Argentinec spadl hodně ochotně. Ázerbájdžánský brankář Boavisty Agajev řádil jako černá ruka, ale pokutový kop proměnil Jonas.

[blog_poll_start][poll id=“478″][blog_poll_end]

Ještě blíže k senzačnímu obratu byli domácí po vlastním gólu Espinha. Do konce zápasu zbývala půlhodina. Ani přes ty největší šance však Benfica rozhodující gól nepřidala.

Zápas tedy skončil nerozhodně 3:3. Tabulku Vede Benfica o sedm bodů před Portem, to však má jedno utkání k dobru.

Zápas Benfica – Boavista, stejně jako další domácí zápasy Benfiky můžete sledovat pravidelně na O2 TV Fotbal!