Další Messiho paráda! Jak luxusně zachránil Barceloně postup přes Bilbao?

Pro Barcelonu to v Copa del Rey nebyl ani zdaleka tak snadný postup do čtvrtfinále, jak se mohlo na první pohled zdát.

Udatní Baskové už v prvním zápase v Bilbau dokázali Barcu porazit 2:1. Reálné naděje na postup drželi Lvi i na Camp Nou ještě 12 před koncem.

Stav byl v tu chvíli 2:1 po gólech Luise Suáreze a Neymara z penalty se trefil také hostující Enric Saborit.

Pak to vypadalo nějakou dobu ze všeho nejvíc na prodloužení. V 78. minutě zaúřadoval argentinský génius Lionel Messi. Z trestného kopu parádně překonal zeď i soupeřova brankáře a zajistil Kataláncům postup do čtvrtfinále!

Zápasy Barcelony můžete v O2 TV pravidelně sledovat na O2 TV Fotbal v rámci vysílání Barca TV!