Zase ta Bára! Rozzuřená Strýcová ve čtyřicetistupňovém vedru ztrestala lahve s vodou

Na jednu stranu se ale nelze Barboře Strýcové tolik divit, čtvrtfinálová bitva v Sydney proti bývalé světové jedničce Caroline Wozniacké totiž trvala takřka tři a půl hodiny. Rtuť teploměru se přitom vyšplhala až ke čtyřicítce!

Strýcovou rozzuřil ztracený druhý set, který pro ni mohl být vítězným – nejprve nedopodávala za stavu 5:4, poté ztratila v tie-breaku vedení 5:0 a podlehla 6:8!

Impulzivní Češka se tak po prohraném setu pořádně vyřádila na své raketě, na lahvích s vodou a potom se navíc pustila do hádky s rozhodčí.

Tématem sporu bylo právě nesnesitelné horko.

Strýcová nakonec ale vypjatý zápas zvládla a v rozhodující sadě Dánku přehrála 6:4.

O své osmé finále na okruhu WTA bude usilovat v souboji s Polkou Agnieszkou Radwaňskou.

Semifinále vysílá živě O2 TV Tenis ve čtvrtek od 6:00.